IVF specialista – náborový příspěvek 500.000 Kč, služební auto Brno

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

170000 - 250000 Kč za měsíc

Firma:

GASL CZ s.r.o.

Požadavky

• atestaci z gynekologie (zkušenosti s reprodukční medicínou výhodou)
• zodpovědnost, samostatnost
• schopnost týmové spolupráce
• komunikativní a přátelskou osobnost
• znalost PC na uživatelské úrovni
• znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
• ochotu se dále vzdělávat, rozvíjet a profesně růst

Náplň práce

• poskytování poradenství a konzultace v oblasti IVF
• provádění gynekologických výkonů

Nabízíme

• jedná se o dlouhodobou práci na HPP u stabilní reprodukční kliniky
• čeká na Vás zajímavé finanční ohodnocení
• nabízíme náborový příspěvek 500.000 Kč při nástupu + 500.000 Kč po pěti letech
• samozřejmostí je služební auto i pro soukromé účely (VW - Tiguan/Passat)
• stravovat se můžete ve firemní jídelně – příspěvek na stravování v hodnotě 130 Kč
• nabízíme flexipasy a Multisport kartu
• pracovní doba je od pondělí do pátku (1x za měsíc sobota)
• nabízíme parkování přímo v areálu kliniky

Pracoviště: Brno
Mzda: 170.000 – 250.000 Kč (dle zkušeností)
Náborový příspěvek: 500.000 Kč při nástupu + 500.000 Kč po pěti letech
Nástup: dle dohody
Směnnost: Po-Pá (07:30- 16:00, v pátek do 15 hod), 1x za měsíc sobota

Poznámka

Zaujali jsme Vás? To nás těší!!

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 453 anebo e-mailem na olga.cerovska@gasl.cz.

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská
Tel: 773 447 453